reklama

Salon Partnerski marki Wiśniowski już czynny

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2021 22:30,
Od początku czerwca, w Wadowicach przy ulicy Putka 9 rozpoczął swoją działalność największy w regionie i jeden z największych w Małopolsce Salon Partnerski marki Wiśniowski. Jest to miejsce, gdzie na ponad 200 metrach kwadratowych został zaprezentowany pełny asortyment firmy Wiśniowski.
Salon Partnerski marki Wiśniowski już czynny

Znajdziecie tu Państwo bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, okna pvc i aluminiowe, a także całą paletę ogrodzeń – czyli panele ogrodzeniowe, bramy posesyjne oraz furtki. Salon w Wadowicach to miejsce, w którym uzyskacie pełną informację na temat interesującego Państwa wyrobu, otrzymacie kompletną wycenę wraz z wizualizacją oraz dowiecie się jakie możliwości drzemią w nowoczesnych technologiach.

Nasi konsultanci z przyjemnością przedstawią Państwu szereg rozwiązań zarówno kolorystycznych jak i technicznych, a nasi montażyści wykonają bezpłatny pomiar. To wszystko składa się na kompleksową obsługę wraz z prezentacją asortymentu firmy Wiśniowski.

Tuż obok salonu znajduje się jeszcze większy obiekt – salon Kontra Home, w którym na ponad 600 metrach kwadratowych zgromadzono ofertę wiodących producentów podłóg drewnianych, paneli i drzwi wewnętrznych. W jednym miejscu, możecie Państwo zrealizować swoje pomysły dotyczące zarówno wnętrza domu czy mieszkania, a także wyposażyć je w najnowocześniejsze elementy z zakresu okien, drzwi, bram garażowych oraz ogrodzeń posesyjnych.

Salon Partnerski Wiśniowski oraz salon Kontra Home to doskonałe miejsce również dla wykonawców – firm budowlanych, deweloperów oraz projektantów. Miło spędzony czas przy kawie, na pewno zaowocuje trafnymi wyborami i zadowoleniem klienta.”

Masz pytania? Zadzwoń:

Salon partnerski Wiśniowski - 533 593 464

Kontra Home drzwi podłogi - 570 312 405

www.kontra.net.pl

www.facebook.com/drzwiwadowice


Salon Partnerski markiWiśniowski

Kontra Home drzwi podłogi

ul. Putka 9 Wadowice


Pracujemy dla Państwa

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

soboty od 9.00 do 13:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy