reklama
reklama

PRZESTRONNY LOKAL NA WYNAJEM W ANDRYCHOWIE

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.08.2023 10:00,
Ogłoszenie.
PRZESTRONNY LOKAL NA WYNAJEM W ANDRYCHOWIE

Do wynajęcia parterowy, przestronny lokal o powierzchni użytkowej 294,3 m2 w wolnostojącym budynku w Andrychowie.

Lokal po remoncie z możliwością zaadaptowania przestrzeni pod potrzeby przyszłego najemcy. Wejście od strony drogi, przed budynkiem bardzo duży parking z kostki. Przestrzeń składa się z: wejścia, dużej otwartej sali, mniejszej sali, toalet oraz zaplecza kuchennego z bardzo dużą chłodnią. Na tyle budynku duży plac z kostki brukowej oraz plac zabaw. Nieruchomość posiada możliwość grzania: gazem, kominkiem z płaszczem wodnym lub klimatyzacją. Budynek bardzo bezpieczny, ogrodzony z systemem alarmowym oraz licznymi kamerami. Istnieje możliwość reklamowania się na bilbordzie w okolicy oraz na frontowej ścianie budynku.


Miejsce idealne pod prowadzenie restauracji, spełnia wszystkie wymagania sanepidu. Bardzo dobrze sprawdzi się jako biura lub pod prowadzenie sklepu.

Lokal położony jest w spokojnej okolicy, ale bardzo dobrze skomunikowany z okolicznymi miejscowościami. Odległość od: centrum Andrychowa 2 km, Wadowic 13 km, Kęt 12 km.

CENA: 9 tys. zł + VAT + media według zużycia
Kaucja ustalana indywidualnie.

Serdecznie polecamy i zapraszamy do zobaczenia nieruchomości.


OPIEKUN OFERTY:

Anna Hoffman

tel. 608 819 309

[email protected]

Golden Keys Nieruchomości


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.
- Artykuł sponsorowany -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy