reklama

Wystarczyła chwila nieuwagi. Poranna kolizja

Na sygnale, Wiadomości, 04.08.2023 09:04,
Kolizja koło Oświęcimia z udziałem mieszkańca powiatu wadowickiego.
Wystarczyła chwila nieuwagi. Poranna kolizja

W piątek (4.08) o godzinie 6:00 służby ratunkowe interweniowały w Brzezince k. Oświęcimia na skrzyżowaniu ulic Jakubowskiego z Czernichowską, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Jak ustalili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mieszkaniec powiatu wadowickiego kierujący samochodem marki Citroen Berlingo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa mieszkańcowi gminy Oświęcim kierującemu samochodem marki Opel Astra. W wyniku zderzenia citroen znalazł się na oplu, po czym oba pojazdy uderzyły w płot.

W zdarzeniu żaden z kierowców nie doznał obrażeń ciała, w związku z tym na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat i punkty karne.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy