Półkolonie letnie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.06.2020 16:00,
Półkolonia, wakacyjna nauka pływania oraz kolonie z Klubem Sportowym Beskid Team.
Półkolonie letnie
Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Pełną sportowego szaleństwa i tajemniczych zagadek, TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ ! Na naszej półkolonii będziesz miał okazję wczuć się w detektywa rozpracowującego ciekawą sprawę, wpadniesz na trop dzikich zwierząt i poznasz ich obyczaje a także wcielisz się w Indianina z dzikiej wioski MAŁO ? To nie koniec w cudownej atmosferze poznasz nowych przyjaciół i zaczerpniesz sportowego drygu podczas popołudniowych kąpieli i animacji.

Zapraszamy dzieci na półkolonie letnią w terminie 06.07.-10.07.2020 oraz 10.08-14.08.2020, zapisy przez formularz na stronie www.ksbeskidteam, szczegóły na ulotce.

Oferujemy również wakacyjną naukę pływania. Zapisy www.ksbeskidteam lub pod numerem tel. 600336627, szczegóły na ulotce.

Przypominamy również o wolnych miejscach na kolonie do Łeby w terminie 25.07-04.08.2020 oraz Kolonia w Jastrzębiej Górze w terminie 20.08-29.08.2020, więcej informacji na stronie www.ksbeskidteam

Atrakcyjne, wesołe i bezpieczne Wakacje z Klubem Sportowym Beskid Team

Transport z Andrychowa, Oświęcimia, Kóz.

Serdecznie zapraszamy, zespół Beskid Team


Zapraszamy również na wakacyjną naukę pływania w lipcu - Kryta Pływalnia w Kętach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy