Czy ktoś tam sprząta? [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.06.2020 13:38, NEWSY CZYTELNIKÓW
Przydałoby się posprzątać.
Czy ktoś tam sprząta? [AKTUALIZACJA]

Mieszkańcy spacerujący w okolicach stadionu w Andrychowie zwracają uwagę na jeden wielki nieporządek na skateparku. Wygląda na to, że dawno tam nie było sprzątane.

- Jeden wielki syf. Śmieci, śmieci... Jeżdżą, skaczą ale żaden nie posprząta - pisze do nas mieszkaniec i przesyła zdjęcia.

Pod postem na na profilu mamNewsa.pl na facebooku wywiązała się spora dyskusja. Stanowisko zajął KS Beskid Andrychów, który administruje terenem

- Jako zarządca obiektu możemy niestety tylko rozłożyć ręce. Wielokrotnie odbywały się rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za skejtpark na temat sprzątania śmieci po sobie i zawsze kończą się one w taki sam sposób. Wypchane po brzegi kosze rzadko lądują z zawartością w kontenerze, który stoi obok (a w zasadzie 2 kontenerach). Od samego początku istnienia skejtparku istniała niepisana zasada, że osoby za niego odpowiedzialne dbają o czystość we własnym zakresie. Niestety, coraz częściej nie jest to akceptowane, dlatego będziemy zmuszeni zamknąć do odwołania skejtpark - poinformowali przedstawiciel klubu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 23.06.2020 15:47

I tak będzie wyglądała Pańska Góra po rewitalizacji.

",,**,,", 23.06.2020 15:39

ZGK do likwidacji, firma generuje ogromne straty finansowe. Pytanie do radnych od Żaka gdzie są miliony z oszczędności lamp ledowych i nadwyżki milionowe z wywozu śmieci???

skornica, 23.06.2020 12:40

Wywóz nieczystości należy do ZGK w Andrychowie. Ale czy zarządca szanownego stadionu nie widzi co się tam dzieje? Przecież skate park jest zaraz obok pomieszczeń zarządu stadionu (trybuny). Nie widzą, i nie zgłoszą ZGK że syf wylewa sie z koszy i na cały teren oraz ulicę Kościuszki? Każdy ma to widać w du... Róbmy tak dalej cebulaki!

Zenobiusz Kuśmider, 23.06.2020 10:42

Cytat:,, - Jeden wielki syf. Śmieci, śmieci... Jeżdżą, skaczą ale żaden nie posprząta'. To ja odbije piłeczkę: chodzi fotografuje a czy posprząta jak już jest na miejscu? Czy skakanie bardziej predysponuje do opróżniania koszy niż robienie zdjęć? Bo problem podstawowy jest ze kosze sa nie opróżniane na czas = przepełnione. A do kogo należy opróżnianie koszy na ulicach/skwerach itp? Firma która to powinna robić robi to za darmo czy wygrała przetarg np? To jeżeli firma nie robi tego co powinna za pieniądze to dlaczego mamy pretensje do młodzieży ze nie robią tego za darmo?