reklama

Nie czekaj! To ostatnia chwila na skorzystanie z dofinansowania "MÓJ PRĄD"!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.10.2020 15:10,
Wiemy nie od dzisiaj, że dotacja "Mój Prąd" przyniosła wiele korzyści dla inwestorów. Instalacje fotowoltaiczne dzięki programowi stały się jeszcze bardziej popularne, a zwrot inwestycji w połączeniu z ulgą termomodernizacyjną skrócił czas zwrotu inwestycji do nawet 5 lat!
Nie czekaj! To ostatnia chwila na skorzystanie z dofinansowania

Niestety drugi nabór wniosków kończy się 18 grudnia bieżącego roku i w chwili obecnej nie ma żadnych informacji o przedłużeniu naboru w przyszłym roku. W obecnych czasach gdzie koronawirus wpływa na gospodarkę, inwestycje w własne elektrownie stały się bardzo trafione. Zakup instalacji w tzw. "abonament" czyli kredyt z niskim oprocentowaniem z ratą na poziomie bieżącego rachunku za prąd, spłaca się po kilku latach, a po spłacie pozwala na oszczędności roczne na poziomie dotychczasowych rocznych kosztów za energię elektryczną.

Na co jeszcze możemy wykorzystać wyprodukowaną przez nas energię elektryczną? Poniższe zdjęcie przedstawia pompę ciepła marki KOŁTON. Pompa ciepła jest najefektywniejszym źródłem ogrzewania. Opłacalność ogrzewania pompą ciepła uzależniona jest od jej sprawności. Sprawność pompy odczytujemy za pomocą wskaźnika COP który pokazuje nam jej zużycie energii elektrycznej w zamian za oddaną ilość ciepła.

Najefektywniejsze pompy ciepła, takie jak przedstawione poniżej firmy KOŁTON sięga sprawnością aż do współczynnika COP na poziomie 4,64. Oznacza to że np. pompa o mocy 19kW mająca za zadanie ogrzać średnio docieplony budynek o powierzchni 300m2 pobierając 4,23kWh energii elektrycznej odda nam w zamian 16kW ciepła odzyskując różnicę z powietrza. Pompy ciepła KOŁTON są pompami wysokotemperaturowymi co oznacza że świetnie radzą sobie również w starych budynkach przy tradycyjnych grzejnikach. Po więcej informacji odnośnie pomp zapraszamy na stronę producenta https://www.kolton.pl/

Zapraszamy również do innych naszych artykułów oraz witryny internetowej, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo naszych realizacji oraz informacji o naszej firmie.

Firma TS ENERGY zaprasza do kontaktu pod numerem 880-420-378.

Bezpłatnie wycenimy Twoją przydomową elektrownię, wraz z pompą ciepła!

Strona internetowa: www.tsenergy.com.pl

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: 880-420-378

Strona internetowa: www.tsenergy.com.pl

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: 880-420-378Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy