reklama

Najnowocześniejsza lakiernia proszkowa w regionie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.08.2022 16:25,
Firma Karemi Karol Byrdziak mieści się w Andrychowie przy ul. Stefana Batorego 35 (obok Andrychowskiej Fabryki Maszyn DEFUM).
Najnowocześniejsza lakiernia proszkowa w regionie

Firma Karemi Karol Byrdziak specjalizuje się w usługach lakierowania proszkowego dużych i małych elementów. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych. Posiadamy piec umożliwiający lakierowanie dużych elementów mierzących do 9 m długości, 1,65 m szerokości i 2,9 m wysokości.

Jest to sporym atutem, ponieważ jako nieliczni oferujemy malowanie tak wysokich elementów zachowując przy tym maksymalną długość oraz szerokość wsadu co skraca do minimum czas oczekiwania na detale. Pracujemy na renomowanych produktach marki Wagner i Gema.

Używamy certyfikowanych farb wysokiej jakości. Kolorystyka paleta RAL. Gotowe produkty są zabezpieczane folią ochronną i zabezpieczane do transportu. W razie potrzeby zapewniamy transport materiałów przeznaczonych do malowania, odbiór i dostarczenie do klienta.

Wykwalikowany zespół, odpowiednie procedury - to wszystko składa się na jakość wykonania naszych zleceń, jakie nam państwo powierzacie.. Dbamy o każdy szczegółów, aby klient był zadowolony i wracał do nas z kolejnymi zamówieniami.

PODSUMOWUJĄC ZAPEWNIAMY:

- Atrakcyjne ceny.

- Piec o wymiarach: 9 m długości, 1,65 m szerokości i 2,9 m wysokości.

- Krótkie terminy realizacji.

- Prace na renomowanych produktach.

- Malowanie dużych gabarytów i różnych powierzchni.

- Transport i zabezpieczenie towaru.

Adres firmy:

Andrychów, ul. Stefana Batorego 35

Tel. 880-705-459

Tel. 535-727-355

e-mail [email protected] lub [email protected]

link fb

https://www.facebook.com/karemi.kb

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy