reklama

MINI ZOO W INWAŁDZIE ZAPRASZA!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.07.2021 13:40,
MINI ZOO W INWAŁDZIE ZAPRASZA!

MINI ZOO W INWAŁDZIE ZAPRASZA!

Rodzinne Parki w Mini Zoo "KUCYK" położone są na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego, ze wszech stron otoczone zagajnikami i rzeczką. Ta idealna leśna lokalizacja (trochę słońca, trochę cienia) sprawia, że spędzanie czasu u nas staję się przyjemne, orzeźwiające oraz bardzo pouczające! 

! NOWOŚCI 2021 !Nasz park zwierząt powiększył się o nowe gatunki zwierząt – LEMURY, ŻENETA TYGRYSIA, KROWY SZKOCKIE.

! PRZYJEDŹ I ZREALIZUJ U NAS BON TURYSTYCZNY !

WAKACJE NA POLU NAMIOTOWYM/CAMPINGOWYM

Rodzinny wyjazd pod namiot to najlepsza przygoda, jaką można zafundować latem swoim pociechom. To również świetny pomysł na spędzenie romantycznych chwil tylko we dwoje, czy wyjazd ze znajomymi w pięknych okolicznościach przyrody. Kto z nas od czasu do czasu nie ma ochoty na spontaniczny wyjazd na łono natury?! Ognisko, śpiewy, gitara, gwieździste niebo i noc spędzona w namiocie/camperze – niezapomniane przeżycia i cudne wspomnienia tylko u nas, w Mini Zoo w Inwałdzie! Szczegóły: www.agrokucyk.pl .

POZOSTAŁE ATRAKCJE NA NASZYM OBIEKCIEA JUŻ WKRÓTCE ZAPROSIMY WAS DO NAS NA KREATYWNE WARSZTATY DLA DZIECI ,ALE TAKŻE DLA CAŁYCH RODZIN!


! HONORUJEMY „Wadowicką Kartę Seniora” – Każdy Senior posiadający taką kartę korzysta ze zwiedzania parku zwierząt całkowicie ZA DARMO. „Wadowicka Karta Seniora" przysługuje każdej osobie, która ukończyła 60. rok życia i zamieszkuje na terenie gminy Wadowice. Karta ważna jest wyłącznie z dokumentem tożsamości.


Zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa zapraszamy do nas! Godziny otwarcia i wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.agrokucyk.pl .


Tel. 604-580-616 , 530-740-323

ZAPRASZAMY DO INWAŁDU!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy