reklama

Kolejne próby oszustwa

, Gospodarka, Wiadomości, 02.07.2021 08:40, DK
Oszuści podają się za pracowników banku.
Kolejne próby oszustwa

Coraz częściej zdarzają się oszustwa bankowe, przeprowadzane przez telefon. Były BLIKI, wypadek wnuczka i prośba o przelew, oraz wiele innych.

Teraz oszuści podają się za pracowników banku, wypytują o wizyty w bankomacie, pytają o ilości wybranej gotówki, czy spodziewamy się otrzymać od kogoś spory przelew. Jednym słowem, zbierają jak najwięcej danych na nasz temat aby zaatakować najbardziej dogodną dla nich „ofiarę”.

Dzwonią z różnych numerów. Ostatni jaki przesłała nam nasza czujna Czytelniczka to 780 031 170.

-Po takim dziwnym telefonie, od razu zadzwoniłam do swojego banku. W odpowiedzi usłyszałam, że nikt z ich pracowników nie wykonywał telefonów. Uważajcie na siebie i nie kontynuujcie rozmowy, kiedy wyczujecie szwindel - przestrzega pani Martyna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy