reklama
reklama

List i świąteczne życzenia marszałka Witolda Kozłowskiego dla Mieszkańców Małopolski

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.04.2021 14:55, OGŁOSZENIE
List i świąteczne życzenia marszałka Witolda Kozłowskiego dla Mieszkańców Małopolski

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Małopolski! Przed nami czas Triduum Paschalnego i kolejne święta. Pamiętajmy, że Wielkanoc to święto zwycięstwa nad śmiercią, odradzania się nowego życia i tryumfu dobra nad złem i niechaj ta świadomość napełni otuchą nasze serca.

W imieniu własnym i samorządu województwa małopolskiego proszę wszystkich Państwa o przyjęcie życzeń, by nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego przepełnione były miłością, pokojem i wzajemną życzliwością. Życzę, aby radosna nowina wielkanocnego poranka przyniosła wszystkim Państwu i Państwa Rodzinom spokój, nadzieję, a przede wszystkim zdrowie i wytrwałość.

Jednocześnie bardzo Państwa proszę o przestrzeganie wszystkich reguł i ograniczeń sanitarnych. W okresie świątecznym będzie to dla nas niewątpliwie trudniejsze, bo elementem naszej polskiej tradycji jest przecież wspólne, rodzinne świętowanie. Stosowanie się jednak do zaleceń pozwoli spowolnić transmisję wirusa, zmniejszyć liczbę zakażonych oraz pozwoli na zaszczepienie przeciw COVID-19 większej liczby Małopolan. Zachęcam wszystkich – kiedy tylko będzie to możliwe – do wzięcia udziału w akcji szczepień przeciw COVID-19. Zachęcam do zaufania specjalistom i spojrzenia na przykład krajów, w których zwiększająca się liczba osób zaszczepionych powoduje, że życie wraca do normalności w każdej dziedzinie – zdrowotnej, społecznej i gospodarczej.

Raz jeszcze proszę o przyjęcie szczerych i serdecznych życzeń świątecznych. Niech czekające nas dni zadumy i powagi Wielkiego Tygodnia oraz radość Niedzieli Wielkanocnej pozwolą nam odpocząć od wydarzeń ostatniego roku, który tak zmienił życie każdego z nas, a nadzieja niechaj pozwoli z optymizmem spojrzeć na to, co przed nami.

Z wyrazami szacunku,

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy