reklama

GoodMan w Dobrej Cenie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.03.2019 16:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Rowery GoodMan
GoodMan w Dobrej Cenie

Cześć i czołem wszystkim kolarzom w nowym sezonie rowerowym 2019 ! Czujecie to ? Tak, to zapach wiosny. Nam on kojarzy się z jednym... z wielką przygodą, która jest już o krok od nas.

Najwyższy czas podciągnąć szprychy, doregulować przerzutki, odkurzyć ramę i wyruszyć na szlak !

W ubiegłym roku w Andrychowie zmieniliśmy miejsce stacjonowania naszego sklepu na lokal obok o "nieco" większej powierzchni. W tym roku postanowiliśmy pójść za ciosem i przenieść sklep w Wadowicach pod nowy adres – Piłsudskiego 25. Już nie możemy doczekać się otwarcia ! postanowiliśmy uczcić go prawdziwą petardą. Panie i Panowie ogłaszamy rok GoodMan'a a wraz z nim promocję na wybrane modele tej marki.

Na czym to ma polegać ? Sprawa jest bardzo prosta. Na okres trwania całego roku zostawiamy promocyjną cenę modeli: "Revo","Wave","Trento" obowiązującą przez zimę i... Dodajemy do niej dodatkowe 10% !

Nie sposób nie napisać tu paru słów o wymienionych rowerach. Jako pierwszy obierzmy na celownik model Revo – górskiego przecinaka który zapewni wam wiele frajdy na leśnych trasach i górskich ścieżkach. Jadowite hamulce hydrauliczne od shimano, precyzyjny 9-cio rzędowy napęd oraz amortyzator z blokadą sprawią, że będziesz mógł więcej niż dotychczas.

Jeśli nie jesteś fanem jazdy po górach lub po prstu potrzebujesz roweru, który niczym fala pędzi przez asfalt, na pewno zainteresujesz się modelem Wave. Przy produkcji tej fury nie poszliśmy z niczym na kompromis. Tak, ten rower jest mega szybki, Tak, ten rower jest bardzo wygodny i niezawodny na szlaku. W tym roku dołożyliśmy do niego pewien smaczek – blokadę amortyzatora obsługiwaną za pomocą manetki z poziomu kierownicy.

Trento... ten model w tym sezonie pozostaję bez zmian. Dlaczego ? Chyba pokuszę się o stwierdzenie, że dopracowaliśmy go do maksimum. Zachwyci was swą prostotą i jakością wykonania. To najbardziej komfortowa wersja roweru jaki posiadamy, to turystyk, który tylko pali się do tego, żeby zapakować na niego sakwy i wyruszyć na wyprawę życia.

Wszystkich Państwa zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów w Wadowicach, Andrychowie oraz Oświęcimiu. Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi promocjami, wydarzeniami oraz śledzić nasze rowerowe poczynania zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a oraz instagrama.

https://www.facebook.com/goodsportpl/

https://www.instagram.com/goodsportpl/ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy