reklama
reklama

Dzień Otwarty nowoczesnego klubu fitness w Andrychowie [FOTO]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.01.2016 00:00, REKLAMA
Dzień Otwarty w nowoczesnym klubie fitness w Andrychowie [FOTO]
Dzień Otwarty nowoczesnego klubu fitness w Andrychowie [FOTO]

Nareszcie to, na co wielu z Was czekało od bardzo dawna, stało się faktem. Po ponad pół roku ciężkiej pracy w końcu jesteśmy w pełni gotowi, by zacząć świadczyć dla Was usługi w Centrum Sportowym Syndykat, którego siedziba mieści się w Andrychowie, przy ulicy Krakowskiej 25.


W niedzielę - 17 stycznia -  odbywa się DZIEŃ OTWARTY, podczas którego mieszkańcy mają okazję zapoznać się z ofertą Centrum Sportowego Syndykat i poznać bliżej to miejsce. W ten dzień wszystkie usługi były dostępne dla każdego oczywiście zupełnie ZA DARMO.


Opisy zajęć znajdują się tutaj: http://on.fb.me/1Q0eqcJ


Przez cały Dzień Otwarty można było poznać kadrę Syndykatu, porozmawiać i zapytać o szczegóły. Była także okazja, aby zapisać się na zajęcia w najbliższym tygodniu, oraz zakupić karnety, czy wejściówki dla zdecydowanych.


Zobaczcie zdjęcia

 

SYNDYKAT jest świetnie wyposażony. Posiada szeroką gamę zajęć od kick-boxingu przez Cross po Fitness. Będziecie ćwiczyć pod okiem instruktorów. - Inwestujemy w młodych i energicznych ludzi, którzy pomimo wieku mają duże doświadczenie. Są to osoby z okolic Andrychowa z głowami pełnymi pomysłów - mówi współwłaściciel Jakub Mikołajek.

 

Tabliczka wisząca tuż przy wejściu do Centrum Sportowego głosi, że „CENTRUM SPORTOWE SYNDYKAT NIE JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ” – Właściciele z własnych środków utworzyli SYNDYKAT i faktycznie jest to olbrzymi sukces: - A skoro Unia Europejska wymaga tabliczek w przypadku otrzymania dotacji, to dlaczego my nie moglibyśmy pochwalić się tym, że sami zarobiliśmy pieniądze na stworzenie SYNDYKAT SPORT CENTER  - powiedział nam Jakub Mikołajek

Warto jeszcze dodać, że SYNDYKAT SPORT CENTER podzielone jest na 4 strefy:

- Strefa Siłowa

- Strefa Cardio

- Strefa Fitness

- Sztuki Walki

 

Aktualny cennik usług:

 

 

Przyjdź, potrenuj, oceń i... zostań z nami na długo.

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy