reklama
reklama

Dobra passa Andrychowa trwa

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.10.2018 15:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców 'Nasza Gmina Andrychów'

Dobra passa Andrychowa trwa

Przed andrychowskim samorządem długa, pięcioletnia kadencja, którą trzeba dobrze, ale też z wizją i rozmachem zaplanować. Prezentujemy mieszkańcom nasze plany na najbliższe lata – oceńcie je sami przed drugą turą wyborów.

Tworząc nasz program myśleliśmy tak samo o mieszkańcach miasta, jak i sołectw. Oto najważniejsze zadania z listy 90 projektów, jakie postanowiliśmy zrealizować w najbliższej przyszłości:

  • Rozwiązać kluczowe problemy komunikacyjne w centrum miasta, otwierając np. nowe połączenia pomiędzy ulicami Krakowską i Tkacką, a także – Fabryczną i Żwirki i Wigury. Do tego przeprowadzona będzie przebudowa połączeń DK 52 z Biała Drogą, przez budowę ronda i budowę dwóch wewnętrznych dróg w strefie i powstającym centrum handlowym.

  • Uruchomić budowaną obecnie strefę ekonomiczną, która przyniesie nowe miejsca pracy.

  • Dokończyć budowę krytej pływalni i wybudować nową halę – arenę sportową na miarę XXI wieku. Do tego planujemy wyremontować stadion wraz z trybuną na 100-lecie „Beskidu”.

  • Odnowić centra sołectw i wzmocnić fundusze sołeckie.

  • Przeprowadzić remonty i przebudowy kolejnych dróg lokalnych – tak w mieście, jak i w sołectwach.

  • Rozbudować system komunikacji gminnej poprzez nowe, międzygminne połączenia autobusowe – m.in. z Wadowicami, ułatwiając np. dojazd do szpitala powiatowego.

  • Wybudować kolejne trzy bloki socjalne – budowa pierwszego przy ul. Batorego już trwa.

  • Rozbudować ścieżki rowerowe i stworzyć nowe miejsca do rekreacji – np. zagospodarowując Pańska Górę i jej otoczenie, jak dawny staw Anteckiego.

  • Odnowić i ożywić centrum Andrychowa wraz z pałacem i jego otoczeniem, tworząc nowe miejsca dla wydarzeń publicznych i spotkań mieszkańców.

Nie jesteśmy gołosłowni, bo część tych zadań już jest realizowania – komunikacja autobusowa, budowa pływalni i strefy, to tylko trzy przykłady. Zaufajcie nam i w drugiej turze wyborów postawcie swój głos na nasz projekt rozwoju Gminy Andrychów. Niech dobra passa Andrychowa nadal trwa.
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców "Nasza Gmina Andrychów"

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy