reklama

Dalszy ciąg świętowania 100-lecia urodzin Wielkiego Polaka – Karola Wojtyły!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.07.2020 18:50, INFORMACJA PRASOWA
GMINA WADOWICE zaprasza na darmowe wycieczki kolejką wadowicką Śladami Ojca Św. Jana Pawła II w Wadowicach w ostatni wtorek lipca i sierpnia (28.07 i 25.08)!
Dalszy ciąg świętowania 100-lecia urodzin Wielkiego Polaka – Karola Wojtyły!

Już jutro, tj. 28 lipca od godz. 10:00 "Atrakcje Wadowice" zapraszają do Wadowic. Kolejka będzie wozić wszystkich chętnych szlakiem 13 najważniejszych miejsc związanych z życiem Karola Wojtyły. Wycieczka kolejką trwa ok. 30-40 min.

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa: Prosimy o dezynfekcje rąk przed wejściem do kolejki oraz zabranie ze sobą maseczki. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze! Do zobaczenia!

To nie wszystko, przygotowane zostały także KONKURSY dla wszystkich uczestników!

28.07 – Konkurs na temat wiedzy o Rodzinnych Parkach w Inwałdzie – Mini Zoo, Dinolandia, Ogród Jana Pawła II, Park Miniatur, Średniowieczna Warownia. Do wygrania darmowe zaproszenia! Regulamin: http://www.atrakcjewadowice.pl/news/-39

25.08 – Zawody w jedzeniu kremówek papieskich! Zapisy odbywać się będą już 28 lipca!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy