APILANDIA – miejsce, które trzeba odwiedzić… nie tylko w Wakacje!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.08.2019 13:00,
APILANDIA – miejsce, które trzeba odwiedzić… nie tylko w Wakacje!

Niebawem minie pełny rok od uruchomienia Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Apilandia w Kleczy Dolnej k. Wadowic. To nowoczesne centrum pszczelarstwa mocnym akcentem dołączyło do głównych atrakcji turystycznych powiatu wadowickiego i ugruntowało swoją pozycję miejsca niepowtarzalnego. Jest to miejsce które bezwzględnie trzeba odwiedzić.

Przez ten czas APILANDIĘ odwiedziły tysiące osób. Nie jest to typowe muzeum czy wystawa - APILANDIA to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajniki ich życia.

Liczne wycieczki szkolne z całej Polski potwierdzają atrakcyjność miejsca. Telefony rezerwacyjne odbieramy z każdego zakątka Polski od Mazur po Pomorze, Warszawę, Łódź, Wrocław i Przemyśl – również z licznych biur podróży. W szybkim tempie zwiększa się również liczba osób indywidualnych chcących poznać to miejsce – informują pracownicy Centrum.


Dlatego też wszystkie osoby indywidualne chcące odbyć podróż do świata pszczół (zwiedzanie Centrum) zapraszamy codziennie o pełnych godzinach zegarowych. Startujemy od godziny 9.00. Ostatnie wejście osób zwiedzających indywidualnie to godzina 15.00. Nasi przewodnicy czekają na Was.

Dodatkowo dla osób indywidualnych, chcących skorzystać z warsztatów pszczelarskich i zwiedzania uruchomiliśmy stałe godziny wejść na wycieczkę łączoną (zwiedzanie + warsztaty). Godzina 13.00 i 14.00 od poniedziałku do piątku to czas zarezerwowany dla Was. Jest to godzina podczas której możecie przybyć do nas bez rezerwacji miejsca i skorzystać z pełnego programu wycieczki.

Natomiast rezerwacje grup zorganizowanych-wycieczkowych (np. szkolnych, senioralnych) realizujemy pod głównym numerem telefonu APILANDII: 517 203 452


Dlaczego bezwzględnie należy skorzystać z warsztatów pszczelarskich. W"> programie profesjonalnych warsztatów z animatorem znajdują się m. in pozycje takie jak:

- Słodki świat miodu – czyli degustacja miodów naturalnych oraz poznanie właściwości prozdrowotnych miodów i produktów pszczelich.

- Magia świec z wosku - własnoręczne wykonywanie świec z wosku pszczelego, która pozostaje na pamiątkę w rękach uczestnika. Poznanie właściwości wosku.

- Pyłek kwiatowy jako pszczeli dar natury - prezentacja narzędzia pszczelarskiego do pozyskiwania z ula pyłku kwiatowego.

- Spacer wśród pszczół - zwiedzanie pasieki z kapeluszach pszczelarskich oraz miejsce na pamiątkowe zdjęcie z wycieczki.

- Miód w kosmetykach - zabieg pielęgnacyjny przy użyciu kosmetyków z miodem. Prezentacja kosmetyków Honey Therapy. Indywidualny dobór kosmetyków do twarzy i ciała.


Zobaczcie zdjęcia z APILANDII

I zapraszamy do nas.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI:

- zwiedzanie APILANDII to ok. 1 godzina, w zależności od aktywności dzieci i dorosłych :)

- realizacja warsztatów to około 1,5 godziny

CENNIK BILETÓW:

Grupowy - 12,00 zł (powyżej 10 osób)

Ulgowy - 15,00 zł

Normalny - 17,00 zł

Zwiedzanie + warsztaty - 25,00 zł (grupy powyżej 25 osób)

Zwiedzanie + warsztaty dla osób indywidualnych (poniedziałek – piątek w godz. 13.00 i 14.00) - 25,00 zł

Rodzinny 2+1 - 39,00 zł

Rodzinny 2+2 - 51,00 zł

Rodzinny 2+3 - 63,00 zł

Rodzinny 2+4 - 75,00 zł

Rodzinny 2+5 - 87,00 zł

Więcej informacji:

Nasza strona: www.apilandia.pl

Nasz facebook: www.facebook.com/CentrumApilandia

Relacja z Mikołajek 2018: Mikołajki w Apilandii. Takiej imprezy jeszcze nie było [FOTO]

APILANDIA na 4 miejscu w Polsce

http://www.mamnewsa.pl/kultura-rozrywka/wybrano-najlepsze-atrakcje-dla-dzieci-w-polsce

Link do poprzedniego artykułu o APILANDII:

http://www.mamnewsa.pl/magazyn/interaktywne-centrum-pszczelarstwa-apilandia-juz-czynne

zdjęcia do galerii artykułu poniżej


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy