Ostatni dzwonek na złożenie oświadczeń w sprawie cen prądu

, Polityka, Wiadomości, 28.07.2019 21:00, PG
W przeciwnym razie rachunki za energię mogą wzrosnąć nawet do 70 %.
Ostatni dzwonek na złożenie oświadczeń w sprawie cen prądu

Do poniedziałku (29.07.) przedsiębiorcy mikro i małych firm muszą złożyć stosowne oświadczenie do dostawców swojej energii. W przeciwnym razie rachunki za prąd mogą wzrosnąć nawet do 70 %.

Uprawnienia do stabilizacji cen prądu na poziomie 2018 r. w II półroczu 2019 r. mają nie tylko przedsiębiorcy ale i szpitale, jednostki samorządu terytorialnego, jednostki budżetowe czy uczelnie publiczne.

W tej sprawie poseł Marek Sowa zorganizował w piątek (26.07.) w pobliżu nie działającej elektrowni wodnej w Świnnej Porębie briefing prasowy. Na spotkaniu obecni byli też: lokalny przedsiębiorca Marcin Brózda oraz prezes Społem i wiceprezes wadowickiej Izby gospodarczej Zenon Szewczyk.

Wzór oświadczenie można znaleźć na stronie ministerstwa: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 29.07.2019 08:08

Co to ma znaczyć ! Za Pana Donalda byłoby to nie do pomyślenia !