Uwaga na tę dziurę! [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 21.05.2018 18:15, PG
Nie ma co ukrywać, że dziura świetnie spełnia się w roli "śpiącego policjanta".
Uwaga na tę dziurę! [AKTUALIZACJA]

Taka dziura już od dawna widnieje na ul. Mostowej w Sułkowicach k. Andrychowa i nikt się nią nie interesuje.

Jak widać nie objęła ona pozimowej akcji „łatania dziur”. Trzeba uważać podczas jazdy, bo można z łatwością uszkodzić sobie zawieszenie. Nie ma co ukrywać, że dziura świetnie spełnia się w roli "śpiącego policjanta", który notabene jest kilkadziesiąt metrów dalej.

Są miejsca na tej ulicy, że w czasie deszczowych dni mieszkańcy są zmuszeni poruszać się po błocie. Przebudowa tej drogi wpisana jest w planach Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy ale z finansowaniem dopiero w latach 2020 - 2021.


AKTUALIZACJA: 21.05.2018

Niestety, minęło kilka kolejnych dni a dziury na Mostowej nadal nie zostały załatane. Efekt jest taki, że w poniedziałek (21.05) po południu jeden kierowców porządnie uszkodził tam samochód. Interweniowała policja. Gmina zapłaci na naprawę samochodu?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ababa, 15.05.2018 08:43

Jeżdżę tą drogą i najlepsze jest to, że połatali wszystkie inne mniejsze dziury a tą zostawili. Jadąc wydaje się że będzie ok bo połatane a tu taka niespodzianka. Masakra i nic z tym nie robią. A podobnie jest jadąc na Brzezinkę Górną, Do granicy z Porąbką dziury takie, że jak wpadniesz to koła zostają a ty jedziesz. A zjeżdżając z Przegibka wszystko elegancko załatane... i da się, ale niestety nie u nas .....

Thoor, 13.05.2018 12:43

Jeżeli ktoś chce wymienić komplet opon na osi, albo elementy zawieszenia to nic tylko "wpadać". Ubezpieczenie z OC zarządcy drogi, który jak widać ma w nosie koszty.