Dziewczęta z Dwójki najlepsze w powiecie wadowickim [FOTO]

Region, Wadowice, Andrychów, Sport, Wiadomości, 25.11.2017 13:47,
Andrychowianki walczą w turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku.
Dziewczęta z Dwójki najlepsze w powiecie wadowickim [FOTO]
24 listopada dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie reprezentowały gminę Andrychów w Finałach Powiatowych XVIII Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw U12 Dziewcząt "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", które odbyły się w hali gimnastycznej w szkole podstawowej w Świnnej Porębie.

W finale powiatowym brały udział trzy drużyny: SP Bachowice, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu-Klecza Dolna i SP 2 Andrychów.

Dziewczęta ze SP2 Andrychów wygrały wszystkie mecze.

Wyniki:
SP2-Bachowice 2:0,
SP2-PKS Kopiec 3:0,
SP Bachowice -PKSP Kopiec 3:2.

Tym samym dziewczęta z andrychowskiej Dwójki zdobyły I miejsce i uzyskały awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w marcu 2018 roku.

Skład drużyny: kapitan Alicja Pabiś, Julia Kołodziejczyk, Sandra Ćwiertka, Aleksandra Bystrzycka, Natalia Lachendro, Zuzanna Skrzypczak, Emilia Sokołowska, Martyna Stuglik,
bramkarki: Zuzanna Stachura, Karina Pawlik.

Trenerem drużyny jest Dorota Warmuz.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›