Zła informacja dla pasażerów. PKS zawiesza kolejne kursy

Region, Wadowice, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 24.11.2017 21:00, PG

Będzie trudniej dostać się do Bielska – Białej i Katowic.

Zła informacja dla pasażerów. PKS zawiesza kolejne kursy

Przewoźnik PKS Pszczyna poinformował, że od 1 grudnia 2017 roku likwiduje wszystkie kursy na linii Wadowice - Bielsko-Biała. Natomiast z końcem października tego roku zawiesili w całości linię Wadowice - Katowice - Wadowice.

Mieszkańcy martwią się, że będą mieli teraz ciężko dojechać do pracy. Do Bielska jeszcze jakoś będzie można się dostać kursami realizowanymi przez innych przewoźników. Gorzej z Katowicami – tutaj kursuje już tylko jedna firma Bryl&Wójcik.

Przypomnijmy, że kilka lat temu upadający PKS Wadowice odkupiła znana grupa Polskie Składy Budowlane a usługi pasażerskie zaczął prowadzić PKS Pszczyna, na początku w ramach dzierżawy a potem jako właściciel taboru.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Starybrat, 25.11.2017 13:07

@zapora, w jakim języku przybyszu piszesz?

zapora, 25.11.2017 10:47

Coraz drudniej dojchać doKrakowa czy Katowic w sobotę iw niedziele na wet wadowic -andrychów dojechac graniczy zcudem

szpp, 24.11.2017 23:39

super będzie mniej smrodu