Ta sama miejscowość. Kolizja za kolizją [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.01.2020 15:15,
To zdecydowanie nie jest spokojny dzień na drogach regionu.
Ta sama miejscowość. Kolizja za kolizją [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W środę (15.01) od rana informujemy o kolizjach i wypadkach na drogach regionu. Do groźnych zdarzeń doszło w Kętach i w Wadowicach.

Do aż dwóch kolizji doszło na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku. Około południa zderzyły się tam dwa samochody [ na zdjęciu]. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Około godziny 15:00 w Izdebniku, tym razem na lokalnej drodze, miała miejsce kolejna kolizja - również z udziałem dwóch samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że w tym przypadku również nikomu nic się nie stało, ale mogą występować utrudnienia w ruchu.

Około godziny 16:00 kolejne zdarzenie drogowe. Znowu w Kętach na ulicy Kościuszki (dk52) w rejonie Grupy Kęty [na zdjęciu poniżej]. Miało tam miejsce zdarzenie dwóch samochodów, Jedna osoba została poszkodowana.


foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy