Wypadek na drodze krajowej nr 52 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.01.2020 07:00,
Do zdarzenia doszło w środę (15.11) po piątej rano.
Wypadek na drodze krajowej nr 52 [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Na ulicy Kościuszki w Kętach (droga krajowa nr 52) zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana.

Przed godz. 9 droga została odblokowana.

Jak ustalili policjanci 55 – letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki BMW włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 42 – letniej mieszkance powiatu bielskiego, która kierowała samochodem marki Skoda. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, gdzie przechodzi badania.

Z kolei we wtorek (14.01) o godzinie 12.00 w Podolszu na ulicy Zatorskiej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 19 letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, kierując samochodem marki Fiat Bravo stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w betonowy mostek. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.


Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, zmniejszenie prędkości, a także o rozsądek za kierownicą, gdyż wśród przyczyn zdarzeń drogowych królują, lekceważenie przepisów drogowych, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, a także nieuwaga i pośpiech.

foto: oswiecim112.pl i policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy