Strażacy udzielali pomocy dziecku i gasili duży pożar

Region, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Na sygnale, Wiadomości, 02.12.2017 07:30, red
Strażacy udzielali pomocy dziecku i gasili duży pożar
W piątek ok 19:30 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zasłabnięciu dziecka w łazience w jednym z domów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Na miejsce wysłana została karetka aż z powiatu myślenickiego, ponieważ w pobliżu nie było innej wolnej. Do dziecka skierowano także strażaków z OSP Kalwaria i JRG Wadowice.

Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Kalwaria Zebrzydowska. Dziecko, jak się okazało, doznało ataku padaczki. Strażacy udzieli mu pomocy, potem dojechał zespół ratownictwa medycznego.

W nocy doszło także do pożaru w Barwałdzie Średnim. Tutaj sytuacja początkowo wyglądała na bardzo groźną. Ogień widoczny był z odległości ok. 2 km. Wydawało się, że pali się dom.

Na miejsce skierowano strażaków z kilku jednostek. - Ostatecznie okazało się, że pali się drewniana szopa. Pożar został ugaszony. Nie było zagrożenia dla budynku mieszkalnego. Nikomu nic się nie stało – informuje nas oficer dyżurny w PSP Wadowice.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy