To nowy szef powiatowego PiS

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Polityka, Wiadomości, 01.12.2017 09:00, red
Po wyborach w gminach, teraz wybrano władze powiatowe PiS.
To nowy szef powiatowego PiS
Na rok przed wyborami samorządowymi w powiatowym Prawie i Sprawiedliwości odbywają się wybory partyjne. Wcześniej działacze tej partii wybierali się w kołach gminnych, a w tym tygodniu odbyły się wybory powiatowe, w trakcie których wyłoniono nowe kierownictwo PiS w powiecie wadowickim.

Nowym szefem powiatowych struktur PiS został starosta wadowicki Bartosz Kaliński. Zastąpi Grażynę Ramos. Sekretarzem Zarządu Powiatowego PiS została Halina Cimer, a skarbnikiem Filip Kaczyński.

Wybierano również czterech członków Zarządu Powiatu, którymi zostali z Wadowic - Jan Poradzisz i Marek Ciepły, z Tomic - Zdzisław Kaliński i z Brzeźnicy - Eugeniusz Kurdas. Co ciekawe, w głosowaniu przepadł przedstawiciel gminy Andrychów – Adam Kubik – nie będzie go w zarządzie.

Do Zarządu Powiatowego PiS z tzw. klucza weszli także przewodniczący Zarządów Komitetów lokalnych: andrychowskiego - Marek Polak, brzeźnickiego - Bartosz Kaliński, kalwaryjskiego - Halina Cimer i wadowickiego - Filip Kaczyński.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 04.12.2017 20:06

xpek;Ja uważam że przynależność do partii która dba o dobro" Polaków i Polski"to dobry wybór.

xpek, 01.12.2017 18:02

Pisowski aparatczyk kiedyś będzie im wstyd że należeli do tej partii