Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2017 09:48, red
Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców
W środę (8.11) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Wadowicach zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu wadowickiego, którzy stwarzali zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników drogi.

Policjanci podczas pełnionej służby, około godz. 9:30 na ul. Batorego w Andrychowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu, w związku z czym został on przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 1,22 promila.

Kilka godzin później w miejscowości Rzyki policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego, który również poruszał się samochodem marki Citroen. W trakcie kontroli od 56-letniego mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, dlatego został on przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 2,7 promila.

Kierującym zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowiedzą za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości z art. 178a KK, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy