Od rana wypadek za wypadkiem [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2017 12:58, red
To nie jest bezpieczny dzień na drogach powiatu wadowickiego.
Od rana wypadek za wypadkiem [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek około godziny 11:00 do wypadku doszło na drodze krajowej nr 44 w miejscowości Kossowa. Ze wstępnych informacji wynika, że 66-letni mężczyzna w stanie "po użyciu alkoholu" wbiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód marki jeep. Pieszy został potrącony. Trafił do szpitala.


Wcześniej, w poniedziałek rano, w ciągu godziny doszło do trzech zdarzeń drogowych.

W Andrychowie na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej ze Żwirki i Wigury [na zdjęciu] miało miejsce zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba została poszkodowana. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca skodą octavia jadąc od strony centrum Andrychowa zamierzała skręcić w lewo, ale wymusiła pierwszeństwo na volkswagenie. Doszło do zderzenia. Siła uderzenia była duża - przy okazji uszkodzony został renault.


Dwa auta "spotkały" się także na ulicy Włókniarzy w Andrychowie, na skrzyżowaniu przy wjeździe do marketu Tesco. Tutaj na zarysowaniu lakieru się skończyło.

Do innego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 52 w miejscowości Brody. Tam bus po zderzeniu z samochodem osobowym wylądował w rowie. Wstępnie wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane. Droga jest zablokowana.
W poniedziałek rano do śmiertelnego wypadku doszło w Osieku.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy