Mandat i punkty karne dla pirata drogowego

, Na sygnale, Wiadomości, 15.02.2019 14:10,
Jechał 109 km/godz. w terenie zabudowanym.
Mandat i punkty karne dla pirata drogowego

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy to konsekwencje kierowania pojazdem z nadmierną prędkością przez kierowcę samochodu marki Volvo. Mężczyzna poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h.

Wczoraj, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy pełniący służbę na terenie Przytkowic, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Volvo, który pędził z prędkością 109 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.


- W związku z popełnionym wykroczeniem, mężczyzna został ukarany przez funkcjonariuszy kilkusetzłotowym mandatem i 10 punktami karnymi, a także mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące - informuje policja.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy