Firma Tema Komputer zatrudni na stanowisko programista WebDeveloper

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.02.2019 15:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ogłoszenie.
Firma Tema Komputer zatrudni na stanowisko programista WebDeveloper


Firma Tema Komputer Sp. z o.o. zajmująca się kompleksową realizacją projektów informatycznych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Programista WebDeveloper

Wymagania:

- dobra znajomość platfomy .NET oraz języka C#,

- znajomość języka JavaScript,

- znajomość HTML oraz CSS,

- ogólna wiedza z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania aplikacji internetowych,

- podstawowa wiedza dotycząca relacyjnych baz danych oraz języka SQL,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.


Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość platformy .Net Core oraz umiejętność projektowania i implementacji WebApi REST,

- znajomość frameworka Angular,

- znajomość zagadnień związanych z RWD (Bootstrap),

- znajomość systemu kontroli wersji Git.


Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami,

- pracę w dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- zatrudnienie na umowę o pracę.


CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na tema@tema.com.pl

Interesuje nas tylko i wyłącznie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.


Dane kontaktowe:

Tema Komputer Sp. z o.o.

34-120 Andrychów, ul. Jana Kilińskiego 8 c

tel. 33 870-44-60

e-mail: tema@tema.com.pl

www.tema.com.pl


Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tema Komputer Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Tema Komputer Sp. z o.o. informuje:


  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tema Komputer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Jana Kilińskiego 8c, w Andrychowie

(kod pocztowy: 34-120), tel. 33 870-44-60, adres email: tema@tema.com.pl.

  1. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@tema.com.pl.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji.

  3. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane/udostępniane jakimkolwiek organizacjom, podmiotom trzecim jak również do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa upoważnione przez Administratora.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych, które dotyczą Pani/Pana osoby narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy