Korcza w przebudowie, utrudnienia na drodze [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 15.02.2019 08:45, PG
Droga jak puzzle w końcu się zmienia...
Korcza w przebudowie, utrudnienia na drodze [FOTO]

Trwa przebudowa drogi i chodników na ul. Korcza w Inwałdzie. Remont wykonuje firma „DROG-BUD” ze Spytkowic.

Zgodnie z planem prace mają zakończyć się w czerwcu tego roku. Koszt przebudowy ul. Korcza to 3,3 mln zł.

W związku z remontem urzędnicy zapowiadają utrudnienia w ruchu:

- W piątek (15.02) zaplanowano frezowanie i związane z tym utrudnienia w ruchu, a od poniedziałku (18.02) droga zamknięta na odcinku od pętli do sklepu, w związku z czym komunikacja miejska będzie mogła dojeżdżać tylko do sklepu - informuje Urząd Miejski w Andrychowie.

Asfalt na osiedlu Korcza wyglądał dosłownie jak puzzle. Tragiczna nawierzchnia wiele lat była utrapieniem dla mieszkańców. Zresztą wyegzekwowanie remontu tej drogi przez mieszkańców u włodarzy miasta także nie było prostą sprawą. Nie było na to funduszy w budżecie miasta. Ale w końcu się znalazły i inwestycja jest realizowana.
A tak było:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

troll, 16.02.2019 11:20

@abcabc. Nasze relacje z Burmistrzem, to męska sprawa. Dla ciebie niezrozumiała, poza pisaniem obrażliwych kartek świątecznych do tych, co prosili, prosili............ Nie pluli. Powtarzam- PROSILI !!!! i byli ,,żołnierzami". Nie mam do Ciebie żalu, przez dawną współpracę.

abcabc, 16.02.2019 05:36

troll doczekałeś się a tak plułeś na pana burmistrza.on w przeciwieństwie do ciebie potrafi zachować przyzwoitość

troll, 15.02.2019 22:54

Oj tam, oj tam. Podwyższy się opłatę za śmieci i będą inwestycje. Albo jakiś kredycik się szarpnie. Ktoby tam na PIS patrzył :)

abcabc, 15.02.2019 09:55

teraz w Andrychowie rządzi PiS i obawiam się że tak wielu inwestycji to już nie będzie