Złodziejka zatrzymana w sklepie odzieżowym

, Na sygnale, Wiadomości, 15.02.2019 12:30, red
Kobieta była pijana.
Złodziejka zatrzymana w sklepie odzieżowym
Kilka dni temu mieszkanka Andrychowa usiłowała ukraść ubrania o wartości 540 złotych, które znajdowały się na wieszakach przed jednym z andrychowskich sklepów odzieżowych.

Jak informuje policja, 44-latka oglądała towar udając zainteresowaną klientkę, lecz jej celem była kradzież. Kobieta wykorzystując nieuwagę ekspedientki schowała pod kurtkę trzy sukienki, a następnie zabrała z wieszaka kurtkę i próbowała uciec.

- Zauważywszy to pracownica sklepu podbiegła do złodziejki jednocześnie odbierając jej skradziony towar. 44-latka oddaliła się z miejsca, lecz natychmiastowe powiadomienie o sytuacji Policji oraz szybka reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do jej zatrzymania na jednej z ulic miasta. Kobieta była nietrzeźwa, badanie wykazało 2 promile alkoholu, w związku z czym została przewieziona do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Po wytrzeźwieniu przedstawiono jej zarzut usiłowania kradzieży, za co grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy