Kradzież na pracownika spółdzielni. Policja ostrzega

Region, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 13.04.2018 12:00, red
Złodziej wyrwał mieszkance pieniądze i uciekł.
Kradzież na pracownika spółdzielni. Policja ostrzega
Jak informuje policja, we wtorek (10.04) do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie zapukał mężczyzna. Poinformował, że jest pracownikiem Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w imieniu której sprawdza drzwi, które kwalifikują się do wymiany. Powiedział, że konieczne jest wpłacenie zaliczki.

- Gdy starsza kobieta wyciągała pieniądze, by przekazać zaliczkę, mężczyzna wyrwał je z jej rąk i uciekł - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP w Wadowicach.

Policja szuka sprawcy.

Wstępnie wiadomo, że kobieta straciła około tysiąca złotych.

To już druga tego typu kradzież w ostatnich dniach. Kilka dni temu kradzież miała miejsce także w jednym z domów w gminie Wieprz.


Dlatego policja apeluje o ostrożność przy kontakcie z obcymi osobami oraz zwracanie uwagi na obce osoby pojawiające się na osiedlach mieszkaniowych i klatkach schodowych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy