GoodSport Andrychów powstaje z popiołów

Region, Andrychów, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.04.2018 13:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Po 18 latach ekipa z GoodSport-u może wreszcie ugościć Was w nowych progach i nowatorsko zaprezentować oferowane produkty oraz usługi.
GoodSport Andrychów powstaje z popiołów

W powietrzu czuć dobrą energię... Czas chwycić rower za rogi i wyruszyć w nieznane! Nasza główna koncepcja na ten rok, to... jeździć, jeździć... jeździć :)

Jak w poprzednich latach, będziemy starać się, jak najlepiej dopasować rowery oraz sprzęt turystyczny pod Państwa potrzeb. Najwyższy czas obudzić się ze snu zimowego i zadbać o aspekty naszego życia, które łączą nas z naturą. Rowery ze stajni GoodMan'a dokooptowały do stada modele typu fitness oraz całkowicie zmieniły stylistykę rowerów innej kategorii. Transparentny lakier, nowe kolory... zapraszamy do nowego sklepu, aby przekonać się na własne oczy !

W odróżnieniu od np. mieszkańców Pomorza, mamy dostęp do „wszystkich” rodzajów terenu oraz możliwość eksplorowania go na różnego rodzaju sprzęcie. Andrychów leży u progu Beskidów, w około jest mnóstwo dzikich terenów górskich oraz nie tak dawno utworzony obiekt – „Enduro Trails” w Bielsku Białej dający możliwość rozwoju w jeździe górskiej dla ludzi o różnym stopniu umiejętności... od zera do bohatera :) Liczne wzniesienia oraz wciąż poprawiająca się jakość dróg zadowoli znowuż każdego kolarza szosowego. Możliwości jest sporo... nieraz brakuje chęci. Postaramy się zainspirować oraz zaszczepić pasją każdego odwiedzającego nas klienta.


Tak samo, jak w poprzednich sezonach, chcemy dać szansę rowerzystom z iskrą w oku, umożliwiając kupno sprzętu premium w ratach 0%. Dla przykładu, fura o wartości 4000 zł wzięta w zerówce będzie nas „kosztować” co miesiąc 200 zł bez żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów.

Na ten sezon letni, organizujemy konkurs z pytaniami tyczącymi się historii powstania firmy Trek oraz GoodMan, w którym do wygrania będą akcesoria oraz rower, stanowiący główną wygraną. Szczegóły na temat turnieju dostępne będą na naszym „Fun”Page'u oraz w kolejnych artykułach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału oraz przesiąknięcia wiedzą, która nie tylko inspiruje, ale też bawi :)

W tym roku chcemy wcielić w życie autorski projekt – MountainIsEasy łączący ludzi o jednej pasji, którą są góry ! Wspólne wyprawy górski pod okiem przewodnika to tylko część z „atrakcji” jakie chcemy Państwu zagwarantować. Szczegóły na temat akcji będą dostępne na naszym „Fun”page'u, serdecznie zachęcamy do jego polubienia.

Wszelkie dodatkowe informacje, również te, związane z konkursem, który wkrótce ruszy pełnym piecem dostępne są na:

Nasze rowery są również dostępne w Wadowicach (ul. Mickiewicza 14) oraz Oświęcimiu (ul. Konarskiego 26a).

Fun”page'e:

www.facebook.com/goodsportpl

www.facebook.com/mountainiseasy

www.facebook.com/goodmanbikes


Sklep internetowy: www.goodsport.pl

Strona GoodMan'a: www.goodmanbikes.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy