Podczas kopania rowów pod kanalizację, odkopali to...

, Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2018 16:00, red
To nie bomba, to coś innego.
Podczas kopania rowów pod kanalizację, odkopali to...
Od kilku miesięcy w Bulowicach pełną parą trwa budowa kanalizacji. Ekipa budowlana musi radzić sobie w różnymi "niespodziankami" w terenie, a czasami trafia na prawdziwe miny.

W czwartek na jeden z posesji odkopano przedmiot przypominający niewybuch.

- Dzięki właściwej postawie mieszkańca Bulowic, który powiadomił Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy Kęty, nie doszło do nieszczęścia. Znalezisko zostało zabezpieczone przez patrole Straży Miejskiej i Policji. W celu identyfikacji znalezionego przedmiotu powiadomiono patrol minerski. Żołnierze 32. patrolu rozminowania z Krakowa zidentyfikowali przedmiot jako pojemnik z rtęcią. Niebezpieczny przedmiot został zabrany do utylizacji - informuje Krzysztof Kućka z Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy w Kętach.
źródło: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy