Kierowcy notorycznie lekceważą znaki na słynnym już wiadukcie w Kleczy [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 11.04.2018 19:50, PG

Jeden z naszych Czytelników nagrał film, na którym widać jak wielkie ciężarówki dosłownie przeciskają się przez wiadukt.

Kierowcy notorycznie lekceważą znaki na słynnym już wiadukcie w Kleczy [VIDEO]

Jeden z naszych Czytelników – pan Mirek nagrał krótkie filmy, na których udowadnia, że ciężarówka o wysokości 4 metrów przejeżdża pod słynnym już 3,5 metrowym wiaduktem w Kleczy Dolnej.

To standard na przejeździe kolejowym na drodze krajowej nr 52 w Kleczy Dolnej. Umieszczone tam jest ograniczenie przejazdu dla pojazdów o wysokości do 3,5 metra. Kierowcy dużych samochodów jak widać nic sobie z tego nie robią. Bardzo często dochodzi tutaj do zaklinowania pojazdów ciężarowych, co powoduje nie tylko uszkodzenia samochodów ale też niesamowite korki.

Jak widać na video pojazdy 4 metrowe mieszczą się tutaj „na milimetry”Problem nie jest nowy. To trwa już od kilkunastu lat.

W związku z planami rewitalizacji linii kolejowej nr 117 Kalwaria Lanckorona - Wadowice - Andrychów - Bielska-Biała wiadukt ten ma zostać zlikwidowany a w jego miejsce ma powstać zautomatyzowany przejazd strzeżony.

Docelowo m a tutaj powstać wiadukt drogowy. Oponenci takich pomysłów apelują, że obecna budowla znacząco ogranicza ruch tranzytowy przez centrum miasta. Bez niej Wadowice mogą zostać rozjeżdżone przez ciężarówki.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 12.04.2018 08:55

"A taka panie senator Adres z Prawa i Sprawiedliwości wzięła 600 tyś na podróże do USA - gdzie mieszka Bezczelność senator Anders" .............................. "Senator PiS krytycznie odniosła się do zarzutów jakoby podróżowała prywatnie za publiczne pieniądze. – Ci, którzy mówią, że jadę do Stanów, żeby się zobaczyć z rodziną, to niech spojrzą na mapę Stanów Zjednoczonych. Mój syn służy w armii w stanie Kentucky, dom jest w Bostonie, a wizyta w stanie Nevada – jedna ze złożonych w ostatnim czasie – odbyła się cztery tysiące kilometrów od domu" .................................... Bezczelność Totalnych nie zna granic ale żeby się nie znać na mapie ? ....................... Co do Bezczelności to może przypomnijmy politykę ...... "zaciskania pasa" ......... "Według danych, do których dotarli dziennikarze, rząd Platformy Obywatelskiej na nagrody w resortach i kancelarii premiera w latach 2008 - 2012 wydał........ 470 mln złotych".................."Tyle podatnicy - a więc każdy z nas! - zapłacili za" ??? no właśnie za co ??? ................"To bezczelność, czy zwykła buta?"..................

barte, 12.04.2018 08:28

A taka panie senator Adres z Prawa i Sprawiedliwości wzięła 600 tyś na podróże do USA - gdzie mieszka Bezczelność senator Anders. Wylatała 600 tysięcy i jeszcze ma pretensje! Bezczelność senator Anders. Wylatała 600 tysięcy i jeszcze ma pretensje! 611 tysięcy i 625 złotych. Tyle podatnicy - a więc każdy z nas! - zapłacili za wygodę senator Anny Marii Anders. Tyle pani senator wylatała za nasze podczas swych licznych podróży. Gdy Fakt ujawnił te bulwersujące praktyki,wybuchł skandal. Wydawało się, że senator Anders przeprosi i ograniczy te bajońskie wydatki - wyciągane wprost z kieszeni ciężko pracujących Polek i Polaków. Nic z tego. Bezczelność Anny Marii Anders zadziwia. A w jej słowa aż trudno uwierzyć... To bezczelność, czy zwykła buta?! Senator Anders uważa, że horrendalnie drogie loty, za które nie płaci ze swojej kieszeni, jej się należą. Z jej słów wynika, że poniżej jej godności jest latanie zwykłą klasą ekonomiczną, ze zwykłymi ludźmi, którzy płacą za bilety z własnych ciężko zarobionych pieniędzy. Anna Maria Anders płaci pieniędzmi podatników i uważa, że jej miejsce jest w wielokrotnie droższej klasie biznes, gdzie dostępne są rozmaite wygody i dodatkowe usługi. - Mam 67 lat i uważam, że bardzo dobrze wyglądam - mówiła wyraźnie zdenerwowana Anders dziennikarzowi TVN24. - Ale mam swój wiek. Ja nie będę latała klasą turystyczną i wracała na senat - dodała bezczelnie.

andrej, 12.04.2018 08:02

Ten wiadukt to nie problem od kilkunastu lat ale od zawsze bo takich mamy fachowcow od zarzadzania drogami, wystarczy obnizyc poziom drogi o 50 cm i po problemie. Tiry czy pojada ta droga czy inna nic nie zmieni bo gdzies jechac musza, przez centrum Wadowic zaden tir nie przejedzie bo sie nie da a po drugie jest obwodnica mysle ze dobra zmiana tez tu nic nie zrobi.