Co nowego na mamNewsa.pl?

Region, Wadowice, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 12.10.2017 14:30,
Zmieniamy się dla Was.
Co nowego na mamNewsa.pl?

Portal mamNewsa.pl działa już od 2009 roku (niedawno obchodziliśmy kolejną rocznicę powstania). W tym czasie staliśmy się najpopularniejszym serwisem informacyjnym na terenie powiatu wadowickiego, ale też części suskiego i oświęcimskiego. W miastach, jak np. Andrychowie, od lat mamNewsa.pl jest liderem i niemalże głównym źródłem informacji o mieście i gminie. Wiemy to od Was, Czytelników, ale potwierdzają to także dane analityczne.


Dziś startujemy z nową wersją strony. Zaproponowaliśmy na niej wiele nowości wynikających z uwag, które Czytelnicy przesłali do nas w trakcie wiosennego konkursu. Ciekawych propozycji rozwiązań było mnóstwo. W nowej wersji mamNewsa.pl znalazły się te najważniejsze.


Strona jest nowa, odświeżona, ale jedno się nie zmienia – nadal będziemy Was informować o wydarzeniach, tak jak dotychczas. A wiele wskazuje na to, że teraz znajdziecie na mamNewsa.pl jeszcze więcej informacji.


Co nowego w na mamNewsa.pl?

Przede wszystkim poprawiliśmy stabilność strony – teraz nasz serwis powinien szybciej i łatwiej otwierać na zarówno na komputerach, jak i na smartfonach. Poprawiliśmy też estetykę strony i zmieniliśmy układ na stronie, bardziej akcentując poszczególne działy tematyczne.


Teraz informacje nie będą już tak szybko znikać z „głównej”, jak to miało miejsce w poprzedniej wersji.

Wprowadziliśmy prosty i czytelny pasek nawigacyjny z poszczególnymi kategoriami.


Aby wejść w dział tematyczny wystarczy kliknąć nazwę tego działu.


Jeśli ktoś już wejdzie na dział tematyczny, w łatwy sposób szybko może przenieść się na stronę główną – wystarczy kliknąć w logo mamNewsa w lewym górnym rogu.


Wprowadziliśmy nową wyszukiwarkę tekstów z mamNewsa.plNowe kategorie – m.in. „Na sygnale” z informacjami z policji i straży pożarnej oraz bardzo popularne wśród Czytelników „Artykuły Sponsorowane”.Ponadczasowe kategorie – Magazyn i Rozmowy przy kawie z „mamNewsa.pl” mają teraz swoje miejsce w dolnej części strony.


Apteki i dyżury przychodni zawsze na pasku w środku strony.


Na główną mamNewsa.pl wraca dział sportowy z wynikami i aktualnymi tabelami rozgrywek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szpp, 12.10.2017 19:49

szybciej działa

xpek, 12.10.2017 17:09

najlepsze jest jednak to że strona szybko chodzi i już nie skacze

xpek, 12.10.2017 17:09

przynajmniej wiadomo gdzie co jest i gdzie czego szukać a w poprzedniej był straszny chaos kwestia przyzwyczajenia ja myślę fajnie że się rozwijacie

Starybrat, 12.10.2017 16:41

Komentarz usunięty przez autora.

Starybrat, 12.10.2017 16:40

Lepsze jest wrogiem dobrego, czyli przerost formy nad treścią.

mufasandal, 12.10.2017 16:11

No i super.