Tak powinna wyglądać fryzura na bal z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.12.2018 10:30, PG
W środę w andrychowskiej Bawełniance odbył się konkurs fryzjerski. Zobaczcie, kto wygrał.
Tak powinna wyglądać fryzura na bal z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości [FOTO]

We środę (12.12.) w Zespole Szkół nr 2 w Andrychowie odbył się konkurs fryzjerski, w którym wzięło udział w sumie ośmiu uczestników z CKZiU nr 2 w Wadowicach, PZnr10SME im. Mikołaja Kopernika w Kętach oraz ZS nr 2 w Andrychowie.

Tematem konkursu była fryzura na bal z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jury konkursu przyznało pierwsze miejsce Izabeli Biegun, drugie Aleksandrze Gracy a trzecie Weronice Koteckiej. Wyróżniony został także Mateusz Wrona.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele w zawodzie technik usług fryzjerskich popularnej Bawełnianki: Elżbieta Moskwik i Klaudia Wójcik. Z kolei nagrody dla wygranych w postaci akcesoriów do włosów ufundował starosta wadowicki.

Zobaczcie zdjęcia.A tutaj wygrana fryzura Izabeli Biegun:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 13.12.2018 15:44

Brawo brawo - jak tak dalej pójdzie, to panie z Krakowa będą się czesać w Andrychowie. Tylko szkoda,że taka nijaka nazwa konkursu. Wygląda na to,że że zgodnie z tradycją zbójecką będziemy "golić przyjezdnych"