Zapraszamy do zapoznania się z zimową ofertą Klubu Sportowego Beskid Team

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.12.2018 08:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zapraszamy do zapoznania się z zimową  ofertą Klubu Sportowego Beskid Team
NOWOŚĆ! Po kilku latach przymiarek w końcu postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży o wyjazdy zimowe. Znajdziecie tutaj najlepsze aktywne zimowisko dla dzieci i młodzieży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane będą obozy narciarskie , na których pod okiem kadry doświadczonych instruktorów można będzie posmakować uroków białego szaleństwa.

Podobnie jak i latem, tak i przy dobieraniu wyjazdów zimowych największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i pełne atrakcji programy przygotowywane przez doświadczoną kadrę. W wielu miejscach spotkać będzie można tych samych instruktorów i wychowawców, którzy współpracują z nami również w okresie letnim. Więc zachęcamy do rezerwacji ostatnich miejsc na zimowisko w Wiśle ( ferie małopolskie)

Wkrótce pojawi się oferta letnia 2019-Jastrzębia Góra ! (www.ksbeskidteam.pl)

Giełda narciarska OSiR Kęty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 508386780, 504222514. Używany sprzęt narciarski dla każdego.

Szkolenia narciarskie grupowe i indywidualne -Wisła stok Siglany
kontakt: 508-386-780 Antoni Gara

Półzimowisko małopolska / śląsk

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na zdrowie dzieci i młodzieży. Pomaga kształtować ich charakter oraz podnosi odporność każdego organizmu. Białe szaleństwo w grupie rówieśników jest dla dziecka również okazją do wspaniałej zabawy. Chcąc zapewnić aktywny wypoczynek swoim pociechom podczas ferii zimowych, zachęcamy do skorzystania z propozycji wyjazdów na narty i snowboard w ramach półzimowiska – 2019.Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, która pragnie spędzić ferie zimowe w sposób ciekawy i aktywny. Łączymy naukę z zabawą, dzięki czemu nasi podopieczni bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify oraz doskonalą nabyte wcześniej umiejętności.

OPIEKA: Profesjonalna i sprawdzona kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i na obozach sportowo-rekreacyjnych.

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Dzieci korzystać będą z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności. Szusować będziemy po beskidzkich stokach.

Zapisy na stronie www.ksbeskidteam.pl
Serdecznie zapraszamy !


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy