100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube hitu Komodo z udziałem andrychowianki

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.01.2020 12:25, PG

100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube hitu Komodo z udziałem andrychowianki

Hit małopolskiej grupy Komodo przekroczył właśnie 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Utwór zaprezentowany przed wakacjami 2018 roku był przebojem tamtego lata. Jest to nowa wersja (I Just) Died In Your Arms, czyli kultowego hitu lat. 80. Utworowi towarzyszy teledysk, w którym podziwiać można niesamowite umiejętności andrychowianki Katarzyny Bieleckiej - mistrzyni Europy w pole dance, która obecnie mieszka i pracuje w Krakowie a na Instagramie ma prawie pół miliona obserwujących.

(I Just) Died In Your Arms to piosenka brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. królowała na listach przebojów w wielu krajach. Za zgodą twórcy KOMODO przygotowała nową, taneczną wersję przeboju w wakacyjnym klimacie.


Formacja KOMODO powstała na bazie współpracy trzech dj’-ów i producentów. W marcu 2007 YASH, TOM SANDERS i ALEX RED zdecydowali o założeniu nowego projektu pod nazwą KOMODO. Pierwszy utwór KOMODO “I love You so much” został od razu bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach, a na muzycznych forach przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej poszukiwanych utworów w sieci. W roku 2016 do grupy dołączyła niezwykle utalentowane cypryjska wokalistka – Helena Panayi. Obecnie ich utwory goszczą na listach muzycznych radia ESKA, PLANETA FM, RMF MAXX.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 11.01.2020 21:37

Brawo Pani Katarzyno!.