Kierowcy przesadzili z prędkością, stracili prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 10.01.2020 11:45,
Dwóch mieszkańców powiatu wadowickiego straciło prawo jazdy.
Kierowcy przesadzili z prędkością, stracili prawo jazdy

Jak informuje policja, 7 stycznia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali prawa jazdy dwóm piratom drogowym.

W Piotrowicach na ulicy Andrychowskiej o godzinie 12.15 został zatrzymany do kontroli drogowej samochód marki VW Passat jadący z prędkością 110km/h przy ograniczeniu do 50km/h. Za kierownicą auta siedział 54 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

O godzinie 18.15 w Osieku na ulicy Głównej policjanci zmierzyli prędkość z jaką jechał samochód marki Opel Vectra. Okazało się, że na odcinku na którym obowiązywało ograniczenie do 50 km/h laserowy miernik prędkości wskazał 101 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Na obu sprawców wykroczeń funkcjonariusze nałożyli mandaty karne i punkty karne oraz zatrzymali ich prawa jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy