Nadajnik już stoi. Kiedy będzie zasięg?

Region, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 04.01.2018 20:15, PG
Niedługo brak zasięgu w telefonie i wolny internet nie będzie już problemem dla mieszkańców.
Nadajnik już stoi. Kiedy będzie zasięg?

W ciągu kilku ostatnich lat na portalu mamNewsa.pl pojawiało się wiele artykułów na temat prób montażu nadajnika jednej z sieci telefonicznych w miejscowości Rzyki k. Andrychowa.

Było sporo problemów z jego budową. Najpierw z lokalizacją a potem z a potem z negatywną decyzją Starostwa Powiatowego w Wadowicach w sprawie zagospodarowania przestrzennego działki. Jednak po odwołaniu do wojewody małopolskiego udało się. Od kilku miesięcy trwa budowa wieży, która już stoi w pobliżu cmentarza w Rzykach.

Nadajnik sieci Orange ma zostać uruchomiony 15 marca 2018 roku. Z zasięgu będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy Rzyk ale i Sułkowic, Targanic czy Zagórnika.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy