Znani piłkarze zagrają w turnieju charytatywnym

Region, Kęty, Sport, Wiadomości, 06.01.2018 06:25, DK
Znani piłkarze zagrają w turnieju charytatywnym
Już niebawem, 7 stycznia w godz. 9.00 - 16.00, odbędzie się dziewiąta już edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, który tradycyjnie rozegrany zostanie w hali OSiR w Kętach.

- Na kęcki turniej każdego roku przyjeżdżają znani zawodnicy. Nie inaczej będzie również w tym roku. Swoje turniejowe drużyny stworzą m.in. Ireneusz Jeleń i Adrian Sikora oraz bracia Sadlokowie, a także Maciej Iwański, Bartłomiej Dudzic czy Rafał Grodzicki. Wystąpią również Football Project z Dariuszem Kołodziejem i Krzysztofem Chrapkiem, Reprezentacja Śląskich Oldbojów m.in. Janusz Bodzioch, Mariusz Śrutwa, Radek Gilewicz oraz Adam Kryger, gospodarze TS Hejnał Kęty Oldboys oraz drużyna jednego ze sponsorów wspierających nasz turniej BUSINESS PARTNERS CLUB - mówi Dawid Śleziak.

- Do zdobycia W RAMACH LICYTACJI będą koszulki Wolfsburga Jakuba Błaszczykowskiego, Legii Warszawa - Jarosława Niezgody, Sandecji Nowy Sącz - Bartłomieja Dudzica, Wisły Kraków - Macieja Sadloka, Ruchu Chorzów - Łukasza Surmy, a także Górnika Zabrze, Wisły Płock, Chemika Police - Mistrza Polski siatkarek i narty z autografami skoczków kadry narodowej. Swoją koszulkę z czasów, kiedy jeszcze występował w reprezentacji Polski siatkarzy, przekazał również Piotr Gruszka dodaje.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Turnieju w całości przeznaczone zostaną na leczenie dwuletniej Zuzi Klimczyńskiej z Nidku, u której w wieku trzech miesięcy zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Choroba okazała się trudna do wyleczenia i Zuzia codziennie zmaga się z wieloma atakami padaczki. Choroby nie udało się zahamować żadnymi dostępnymi lekami w Polsce. Nadzieje na zdiagnozowanie Zuzi daje klinika padaczki w Niemczech.

Więcej na temat Zuzi można przeczytać: https://www.facebook.com/ZuziaKlimczynska/


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›