ZADORA. Zakład Pogrzebowy w Wadowicach, Andrychowie, Suchej Beskidzkiej

Region, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.11.2017 16:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ZADORA. Zakład Pogrzebowy w Wadowicach, Andrychowie, Suchej Beskidzkiej

Zakład Pogrzebowy Pana Marka Zadory wykonuje usługi od ćwierć wieku. W trosce o wysoki standard obsługi jesteśmy dostępni 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Zgłoszenie zgonu tel 509 397 895 lub tel 33 873 86 56.

W naszej firmie pogrzebowej można zamówić kompleksowy pogrzeb począwszy od eksportacji zwłok, dopełnieniu formalności pogrzebowych, drukowaniu nekrologów, kończąc na ceremonii pogrzebowej. Ponadto prowadzimy usługi cmentarne. W naszej firmie pogrzebowej można, również wykonać kremację zwłok.

Wykonujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka to nie jedyne miejscowości w których działamy. Ofertę kierujemy do osób mieszkających na ternie całej Polski. Ponadto specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie osób Zmarłych.

Obsługujemy pogrzeby tradycyjne (katolicki, świeckie) oraz połączone z kremacją. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi z zakresu: transport zwłok. Wszystkie nasze karawany są przystosowane do przewozu Zmarłych oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe.

Nowy karawan - Mercedes

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych karawanów pogrzebowych marki "Mercedes-Benz". Jedyny w regionie. Ponadto posiadamy utrzymany w nienagannym stanie amerykański karawan marki - Buick. Ponadto posiadamy samochody pogrzebowe: Mercedes, Peugeot, Opel oraz Ford. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe oraz atesty higieniczne.

Nie polecamy naszych usług, jesteśmy do Państwa usług całodobowo.


Zakład Pogrzebowy Wadowice,
ul Generała Bruno Olbrychta 1,
(na przeciwko wadowickiej mleczarni),
tel 33 873 86 56.

Zakład Pogrzebowy Andrychów
ul Floriańska 1,
kom 509 397 895.

Zakład Pogrzebowy Sucha Beskidzka
ul Marszałka Józefa Piłsudskiego 36
tel 509 397 895


Wadowice, ul. Generała Bruno Olbrychta 1


Andrychów, ul. Floriańska 1


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy