Wirtualne Dni Otwarte w LO Andrychów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.06.2020 08:00,
Szczegóły na plakacie.
Wirtualne Dni Otwarte w LO Andrychów

WIRTUALNE DNI OTWARTE

w I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie

w Andrychowie


Tradycja z Nowoczesnością

Pasja z Edukacją….

Zależy Ci na rzetelnym przygotowaniu do matury i studiowania, ale nie chcesz rezygnować z młodzieńczych radości i pasji? Masz ambitne plany na przyszłość, ale kochasz życie tu i teraz?

Andrychowski Ogólniak - to miejsce dla Ciebie!

Tutaj, w dialogu 75-letniej tradycji z nowoczesnością kształcą się z takim samym powodzeniem przyszli naukowcy, biznesmeni i artyści. Tutaj pasje (te sprecyzowane i te dopiero odkrywane) stanowią pomoc, a nie przeszkodę w edukacji. Tutaj koła naukowe, teatralne, filmowe, chór szkolny czy kluby sportowe tworzą ludzie, którzy - realizując swe marzenia - osiągają sukcesy w olimpiadach i konkursach oraz ambitnie planują przyszłość.

Jesteś rezolutny, milczący, radosny, melancholijny, energiczny, spokojny, pewny siebie, poszukujący…..

Dla nas? Inspirujący!


Stań się częścią naszej Społeczności i zobacz, jaką szkołą jesteśmy:

https://www.facebook.com/LO.Andrychow/videos/212513250065492/

Drodzy Ósmoklasiści! W dniach 1-7 czerwca zapraszamy Was na Wirtualne Dni Otwarte Boskiej SkLOdowskiej na profilu Facebook. Dzięki nim poznacie naszą szkołę. Uzyskacie szczegółowe informacje dotyczące charakterystyki klas, obejrzycie filmiki uczniów i zobaczycie, jak wygląda życie w naszej szkole! Czekają na Was transmisje live, gdzie uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania, a także mini-konkursy z nagrodami.

https://www.facebook.com/events/726153251465906/?active_tab=about

Znajdziesz nas:

I LO Andrychów FACEBOOK

I LO Andrychów- INSTAGRAM

I LO w Andrychowie - I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy