Potrzebna nowa scena w domu kultury

, Polityka, Wiadomości, 01.06.2020 10:10, PG
Potrzebna nowa scena w domu kultury

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kętach, dyrektor domu kultury Sylwia Brzozowicz przedstawiała informacje na temat tego jakie działania podjęto w ostatnich miesiącach w kęckiej kulturze. Przy okazji poruszono temat remontów.

Radny Jan Kubik pytał o posadzkę w domu kultury. Dyrektor odpowiedziała, że sala widowiskowa stoi przed remontem. Będzie impregnacja ścian, sufitu i podłogi. W tym roku miał nastąpić też remont schodów i sceny ale z powodu pandemii nie wiadomo czy się uda.

- Chciałabym żeby jak najszybciej to miało miejsce. Nas to boli, bo ta scena już tak długo służy. Powinna być zrobiona z porządnego drewna na następne 40 lat a to koszt około 100 tys. zł - mówiła S. Brzozowicz.

W ostatnich miesiącach wykonano już nowe oświetlenie na sali widowiskowej, wyremontowano niektóre sale i biura a także wykonano między innymi remont rozdzielni prądu oraz instalacji światła awaryjnego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy