Rewolucje fryzjerskie w salonie „Paula”

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.10.2016 19:00, REKLAMA
Salon fryzjerski „Paula” zagościł w programie „Afera Fryzjera” w TVN Style.
Rewolucje fryzjerskie w salonie „Paula”

Młody i ambitny zespół Salonu Fryzjerskiego „Paula” w Barwałdzie Średnim zdecydował się na udział we „fryzjerskich rewolucjach” w TVN Style. To była bardzo odważna decyzja, w trakcie nagrania programu nerwów nie brakowało, ale udało się!


W salonie wprowadzone zostały zmiany w obsłudze Klienta, a cały zespół jest po szkoleniu w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Zmiany objęły też wygląd całej fryzjernii.


Ponadto uruchomiona została strona internetowa: www.fryzjerpaula.versum.com, na której działa system rezerwacji wizyt w odnowionym salonie.


Szósty odcinek zrealizowany w salonie „Paula” w Barwałdzie Średnim można obejrzeć w czwartek (13.10) o godzinie 20:55 w TVN Style.

Salon fryzjerski „Paula” zlokalizowany jest w Barwałdzie Średnim pod nr 69, przy drodze przelotowej między Kalwarią Zebrzydowską a Wadowicami. Salonie oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich - takich jak mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, trwała, upięcia i wiele innych.

 

Salon "Paula" na facebooku: https://www.facebook.com/fryzjerpaula

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy