Już zima…? Niestety, mróz i śnieg zbliżają się do nas wielkimi krokami…

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.10.2019 10:34,
Wręcz niewiarygodnie zdają się brzmieć najnowsze prognozy pogody… A jednak… Według meteorologów już końcem października b.r. należy spodziewać się gwałtownego załamania pogody, które przyniesie do nas zarówno opady śniegu jak i mróz. Podpowiadamy jak przygotować się odpowiednio na taką zmianę aury.
Już zima…? Niestety, mróz i śnieg zbliżają się do nas wielkimi krokami…

Nie da się ukryć, że w ostatnich dniach pogoda bardzo nas rozpieszcza, ale to – podobno już niebawem – ma się nieoczekiwanie zmienić. Według synoptyków, na horyzoncie widać już nadciągający mróz i śnieg, a gwałtownemu ochłodzeniu powietrza mają towarzyszyć silne porywy wiatru i burze.

Jeśli te nienapawające optymizmem prognozy sprawdzą się, to faktycznie czeka nas w tym roku bardzo wczesna zima – a niewykluczone, że przez to może również i dłuższa… Czy warto być przygotowanym na taki rozwój sytuacji? Zapewne w pierwszej kolejności warto nam pomyśleć o zaopatrzeniu się w opał. Jego ilość to zazwyczaj kwestia zasobności portfela jak i wielkości kotłowni, ale jedno jest pewne – nic nie daje większego poczucia bezpieczeństwa w sezonie grzewczym, niż zakupiony opał, będący w zasięgu naszych rąk. Ciekawą alternatywą dla osób, które mają małą kotłownię jest zakup węgla workowanego (w opakowaniach do 25 kg lub workach BIG BAG o ładowności do 1 tony), który bez problemu można przechowywać (nawet zimą) na zewnątrz.

Wszystko wskazuje na to, że lepszej pogody niż teraz w bieżącym roku już nie będzie. Zapewne to ostatnia szansa, aby zakupić w miarę suchy węgiel - o tym również warto pomyśleć…

Planujesz zakup węgla luzem lub workowanego? Już dziś zapoznaj się z ofertą firmy ADAMEX z Podolsza. Oferujemy węgiel w każdym sortymencie. Jesteśmy sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków:STRONG®,ENERGY plus,RETOTER plus® oraz ekomiałuRETOTER®. W ofercie mamy także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET,orzech,orzech wysokokalorycznyorazmiał węglowy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1.Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty odnajdziesz także na stronie:www.adamexpodolsze.pl.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy