Udana zbiórka dla rodziny poszkodowanej podczas wybuchu butli gazowej

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.10.2019 14:10, red
Mieszkańcy pospieszyli z pomocą.
Udana zbiórka dla rodziny poszkodowanej podczas wybuchu butli gazowej

Ponad tydzień temu w jednym z domów w Targanicach doszło do wybuchu butli gazowej - zniszczone zostały ściany, naruszona jest konstrukcja domu. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Więcej o tym zdarzeniu: Wybuch butli gazowej, są poszkodowani

Z pomocą pospieszyli działacze Halniaka Targanice, którzy podczas niedzielnego meczu zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanej rodziny. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów – zebrano 6800 zł!

- Dzięki nagłośnieniu akcji przez mamNewsa.pl na mecz przyszło wielu mieszkańców, którzy nie zawsze są obecni na naszych meczach, a teraz przyszli specjalnie, aby przyłączyć się do akcji i wesprzeć zbiórkę swoimi datkami. Za co serdecznie chcieliśmy podziękować mieszkańcom i mamNewsa – przekazują nam działacze Halniaka.

Pieniądze przekazane zostaną poszkodowanej rodzinie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy