GoodSerwis zaprasza na wymianę opon

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.04.2019 11:30,
Serwis zlokalizowany jest przy ul. Szewskiej w Andrychowie (obok Miejskiego Domu Kultury).
GoodSerwis zaprasza na wymianę opon

Firma GoodSerwis zajmuje się nie tylko sprzedażą i serwisowaniem ogumienia w Państwa pojazdach, ale również mechaniką i elektromechaniką samochodową co pozwala nam uzyskiwać jeszcze większe doświadczenie zarówno w branży motoryzacyjnej jak i oponiarskiej.


Wysoka jakość usług i satysfakcja Klienta jest dla nas największym priorytetem, dzięki czemu jesteśmy do dzisiaj do Państwa usług. To nie tylko wymiana opon, ale również naprawa defektu koła (wulkanizacja), fachowa dorada w doborze ogumienia i sposobie jego montaż. Jakość i niezawodność usług, zapewniają w równym stopniu kompetentni pracownicy, jak i nowoczesny sprzęt.


Mamy w sprzedaży opony marki Voyager, Dębica, Diplomat, Motador, GoodYear, Fulda, Laufen, Dayton.


Nasza firma już od paru lat świadczy usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Posiadane przez nas doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na kompleksową naprawę prawie wszystkich felg samochodowych.


Oferujemy także obsługę TPMS – Tire Pressure Monitoring System czyli system monitorujący ciśnienie w oponach. Po wymianie opon w większości przypadków wymagana jest obsługa DO PRAWIDŁOWEJ I BEZAWARYJNEJ PRACY SYSTEMU.


GoodSerwis już dziś zaprasza na wymianę opon oraz do zakupu nowych w atrakcyjnych cenach

Opony nowe, rozmiar
- 175/65R14 od 109
- 185/65R15 od 121
- 195/65R15 od 122
- 205/55R16 od 117
Ceny z montażem + wyważenie
Utylizacja starych opon gratis

Utylizacja starych opon gratis

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy