reklama

Zmarł Jerzy Giżycki

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 23.08.2022 13:50,
Był znanym w Kętach aktywnym działaczem i samorządowcem.
Zmarł Jerzy Giżycki

19 sierpnia 2022 r. w wieku 71 lat zmarł Jerzy Giżycki, kęczanin, radny Rady Miejskiej w Kętach w latach 1998-200, społecznik, oddany gminie i jej mieszkańcom.

Jerzy Giżycki był znanym w Kętach aktywnym działaczem, jednym z inicjatorów budowy Hali Sportowej w Kętach, członkiem Komitetu Budowy Hali. W latach 1998-2002 pełnił funkcję radnego Rady Miejskiej w Kętach. Po upływie kadencji prowadził Sklep Ogrodniczy w Bulowicach. Służył lokalnej społeczności radą i pomocą. Był wykładowcą w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na Wydziale Budowy Maszyn.

W roku 1969 ukończył Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach. Wybrany na Przewodniczącego klasy pełnił swoją funkcję przez wszystkie szkolne lata.

Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się 26 sierpnia 2022 r o godz. 13:00 w Kościele Świętych Małgorzaty i Katarzyny w Kętach. Przed Mszą Świętą o godz. 12:30 Różaniec.

źródło: UM Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy