reklama
reklama

Wyślij zdjęcie i wygraj!

Wiadomości, 11.02.2016 16:49, a
Portal mamNewsa.pl i firma ALFA SZKŁO zapraszają na konkurs walentynkowy!
Wyślij zdjęcie i wygraj!

Z okazji zbliżających się Walentynek mamy dla was wyjątkowy konkurs. Do wygrania nie jest kolacja, koszulka czy pieniądze, ale coś znacznie cenniejszego – Wasze wspomnienia.Wystarczym że wyślesz zdjęcie, na którym jesteście z ukochanym/ukochaną (zdjęcie dobrej jakości). A my wspólnie z firmą Alfa Szkło z Wieprza wydrukujemy je Wam na szkle! I oprawimy w piękną ramkę.

W zależności od jakości zdjęcia jakie prześlecie, wymiary zdjęcia na szkle mogą się wahać. Ale minimalne wymiary w jakich nadrukujemy fotografię to 80x60 cm.
Idealnie pasowało będzie do Waszego salonu czy sypialni :).
Zdjęcie może być zwariowane, szalone, z wakacji czy imprezy. Wybór należy do Was!
Zapraszamy wszystkich zakochanych do udziału w konkursie. 


Zdjęcia ślijcie na [email protected]
Z nadesłanych fotografii wybierzemy tę najciekawszą, najpiękniejszą, a może najbardziej zabawną i to ona zostanie wydrukowana na szkle.
Na zdjęcia czekamy do 12 lutego!

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy