reklama
reklama

Sąsiadka usłyszała wołanie o pomoc...

Wiadomości, 10.02.2016 16:00, DK
Od kilku dni strażacy mają pełne ręce roboty. Podobnie było w środę.
Sąsiadka usłyszała wołanie o pomoc...

 

Jak informuje nas oficer dyżurny PSP w Wadowicach, w środę strażacy kilka razy byli wzywani do usunięcia konarów drzew, które niebezpiecznie były pochylone nad przewodami energetycznymi i drogami. Takie interwencje strażacy podejmowali w Brodach, Barwałdzie Górnym, Zarzycach Wielkich oraz w Sułkowicach k. Andrychowa na ulicy Zarzecznej.

 

W czwartkowe popołudnie strażaków wezwała także mieszkanka jednego z mieszkań przy ul. Daszyńskiego w Andrychowie. Usłyszała, że sąsiadka woła o pomoc, a drzwi do mieszkania były zamknięte.

 

Strażacy pierwsi byli na miejscu, wyważyli drzwi, dostali się do mieszkania i udzielili pomocy znajdującej się tam pani. Później kobietą zajął się zespół ratownictwa medycznego. Przewieziono ją do szpitala.

 

Bliższe szczegóły na razie nie są znane. 

 

 

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dr_house, 11.02.2016 00:34

Środa dziś... ale to wizja przyszłości jest tak samo jak u niektórych wizja, że Pis będzie rządził 2 kadencje. @mifalek zwykła pomyłka ;)

mifalek, 10.02.2016 17:28

a czy dziś nie jest środa przypadkiem ?